Житловий комплекс "Well Home"
  • Назва об'єкту:Житловий комплекс "Well Home"
  • Категорія:Житло
  • Розташування: м. Львів, вул. Щирецька
  • Рік:2021
  • Розмір:27036,88 м. кв.
  • Замовник:Well Bud
  • Команда: Максим Овчарук, Юрій Гасюк, Марія Кобиринка, Назар Дуда, Богдан Васевич, Юрій Федорик
Статус Проект
Рік 2021
Категорія Житло
Про проект

Житловий комплекс Well Home знаходиться в Залізничному районі Львова на вул. Щирецькій 8а. Вулиця цікава різноплановістю та контрастом сформованої забудови. З однієї сторони приватні садиби та неймовірне озеленення, з іншої надщільна сучасна забудова сформована різноманітними торговими центрами.

Розташування є зручним в контексті навколишньої інфраструктури. Біля комплексу знаходяться великі торгові центри Victoria Gardens, Нова Лінія, Futura Hub ТЦ Південний, ТЦ ВАМ. Також в межах пішохідної доступності є існуючі дошкільні заклади та загальноосвітні заклади.

Навколишня забудова здебільшого сформована приватними садибами та молоповерховою забудовою, що формує середовище людського масштабу.  За рахунок прилеглих садибних ділянок, частина району насичена зеленими насадженнями. Деякі вулиці та провулки є дуже вузькими, закритими від автомобілів та озеленені з двох сторін. Прогулюючись ними створюється враження передміського затишку та спокою.

На противагу передміському затишку, вул. Щирецька та Кульпарківська занурюють вас в насичене міське життя, та пропонують вам різноманітні торгові та рекреаційні функції.

Однією з головних концепцій будівництва ЖК Well Bud є формування безпечного та зручного простору для мешканців ЖК та прилеглих районів.

До будівництва, ділянка виконувала тільки функцію великої автостоянки для різного транспорту.

Після завершення будівництва ЖК, окрім підземного паркінгу на 129 паркомісць з укриттям, сформований простір буде передбачати функціонування 364 квартир, центру дитячого дозвілля, просторих колясочних, приміщень ОСББ та комерційних приміщень. Благоустрій ЖК передбачає велику площу озеленення, створення дитячих та спортивних майданчиків.

Основна ідеєю генплану стало формування безпечного внутрішнього дворику без машин.
Внутрішній дворик ЖК передбачає велику кількість функціональних зон. Тут передбачено багато озеленення, спортивний і дитячий майданчики, зони для відпочинку дорослого населення та місця для паркування велосипедів. Особливістю і родзинкою комплексу стали просторі патіо квартир перших поверхів. Патіо передбачають озеленення по їх контуру, для забезпечення приватності.

З кожної секції ЖК є можливість безпосереднього виходу у внутрішній дворик через під’їзд. 7 під’їздів, що виходять у внутрішній дворик є безбар’єрними.

Дворик поєднаний з зовнішнім середовищем двома проїздами, що забезпечують можливість потрапляння екстреного транспорту.

Зовнішній простір генплану здебільшого сформований  проїздами та технічними функціями. По зовнішньому контуру будівлі сформовано 7 наскрізних безбар’єрних під’їздів.

Локація
До речі, до нас завжди можна приїхати в офіс на каву, запланувати новий проект
обговорити проект