Будинок № 5. Апарт-готель
  • Назва об'єкту:Будинок № 5. Апарт-готель
  • Категорія:Житло
  • Розташування: м. Львів, вул. Лемківська
  • Рік:2021
  • Розмір:6 301,39 м.кв.
  • Замовник:Інтергал-Буд
  • Команда: Максим Овчарук, Олег Барна, Оксана Мельник, Назар Дуда, Богдан Васевич, Юрій Федорик
Статус Концепт
Рік 2021
Категорія Житло
Про проект

Будівля апарт-готелю є найвищою та формує центральну домінанту в композиції генплану.

Вона добре проглядається з просп. Чорновола та вул. Лемківської. Будівля вдало завершує вісь вул. Тесленка домінантним силуетом.

Найвищий об’єм розташовано поміж двох вулиць і є ніби втопленим вглибину ділянки. Таке рішення зберігає людський масштаб вулиці і будівля візуально сприймається легко.

При посадці апарт-готелю враховані існуючі пішохідні зв’язки. В кутовому об’ємі першого та другого поверхів, сформовано пішохідний пасаж та проїзд для екстренного транспорту. Це формує новий якісний зв’язок між вул. Лемківською та просп. Чорновола.

Весь контур першого поверху будівлі зав’язаний комерційною функцією. Це активізує вулицю, сприяє спілкуванню людей та розвитку бізнесу.

Вхід в будинок виконано в одному рівні з тротуаром. Будівля є інклюзивною для всіх груп населення. Серед вхідної групи приміщень, головним є просторий та світлий вестибюль з рецепцією та громадськими зонами.

З 2-го по 12-ий поверх передбачено функцію апартаментів. Серед 115ти апартаментів квадратура варіюється від 25 до 50м.кв. Планування приміщень вирізняються компактністю та гнучкістю функціональних зон. Також апартаменти мають вихід на французькі балкончики, з яких відкривається вигляд на Високий Замок чи долину Полтви.

Архітектурна композиція фасадів задумана підкреслити домінантність та відмінність від житлової функції. Фасад формують акцентні темно-бордові вертикальні тяги та більш фоновий горизонтальний руст антрацитового відтінку. Фасади першого поверху з комерцією виконані світлопрозорими фасадними системами та входами з рівня вулиці. Це приваблює людей відвідати заклад та ніби стирає межу між вулицею та будівлею.

Локація
До речі, до нас завжди можна приїхати в офіс на каву, запланувати новий проект
обговорити проект