Багатоквартирний житловий будинок № 3
  • Назва об'єкту:Багатоквартирний житловий будинок № 3
  • Категорія:Житло
  • Розташування: м. Львів, вул. Лемківська
  • Рік:2021
  • Розмір:7178,53 м. кв.
  • Замовник:Інтергал-Буд
  • Команда:Юрій Гасюк, Марія Кобиринка, Олег Шеремета, Максим Кушинов
Статус Концепт
Рік 2021
Категорія Житло
Про проект

Будинок  №3 – є частиною мультифункціонального житлового комлексу. Знаходиться він у ближньому центрі міста Львів в районі Підзамче. Варто відзначити хороше розташування об’єкта (до центру та ТРЦ декілька хвилин) та зручну транспортну розв’язку.

Також добре продуманою є і внутрішня інфраструктура, адже будинок є перший в ряді забудови закритого внутрішнього дворику без машин. В ньому передбачені зони відпочинку, дитячі, спортивні майданчики та велопарковки.

Сам об’єкт є двох-секційний 10-ти та 11-ти поверховий. Планування квартир продумані та функціональні. Розроблені з врахуванням ергономіки та ефективності використання простору. Передбачені невеликі спальні з необхідними гардеробними та санвузлами. Виділені великі зони для спільного проведення часу сім’ї в кухнях-вітальнях.

На першому поверсі передбачені громадські приміщення, тож мешканці будинку зможуть не лише жити там, а і працювати, відпочивати, займатись спортом, ходити на шопінг та навіть навчатись, не полишаючи території комплексу. Окрему увагу приділено дітям: продумано місця тимчасового перебування та ігор.

Доповнюється це чудовими місцями загального користування з унікальним дизайном та конс’єрж сервісом. Будинок забезпечений щвидкісними безшумними ліфтами, якими автовласники спускаються в підземний паркінг.

Комплекс розроблений, звертаючи увагу не лише на зручність, адже композиція будинків вражає гармонійністю та цілісністю зовні. Фасади виконані згідно тенденції сучасності та гарно вписуються в середовище існуючої вулиці.

Локація
До речі, до нас завжди можна приїхати в офіс на каву, запланувати новий проект
обговорити проект