Архітектура майбутнього

9 -11 жовтня 2019 року наші архітектори підвищували рівень своїх знань у сфері нових технологій в проектуванні на найбільшій архітектурній конференції з нових технологій «Архітектура майбутнього». Технології поступово змінюють все – те, як ми живемо, спілкуємося, плануємо, працюємо. Технології змінюють світ, створюючи нові можливості для розвитку в будь-якій сфері людського життя. Нові технології вже зараз є фундаментом для подальшого розвитку сфери архітектурного проектування. І те, як швидко ми почнемо розуміти необхідність їх впровадження, освоєння і застосування, залежить майбутнє як вашого бізнесу, так і ваше особисто як фахівця в архітектурній сфері.

Основні тези з конференції:

-Експерти прогнозують, що до 2050 року населення планети збільшиться до 10 млрд осіб, і питання перенаселення міст стане одним з найактуальніших. На думку провідних архітекторів світу, на перше місце в цьому питанні вийде дизайн, орієнтований на людину.

-Одна з актуальних проблем сьогодення – створення нових просторів або модернізація вже існуючих з урахуванням мінливих потреб людства. Архітектори по всьому світу тестують нові будівельні матеріали і технології цифрового виробництва, прагнучи створити міське житло, громадські та культурні простори, враховуючи індивідуальні вимоги. Перспективним напрямком є і створення нових форм житла на інших планетах, крім Землі.

-Нові технології завжди стимулювали інновації в будівництві та проектуванні будинків, а це означає, що сьогодні – захоплюючий час для архітектора; технологічні досягнення епохи цифрових технологій дають галузі безліч нових інструментів, що дозволяють перейти до наступного етапу проектування будівель. Дрони, віртуальна реальність, штучний інтелект, 3D-друк, великі дані та Інтернет речей – такі нові доповнення до інструментарію архітектора, які змінять спосіб, за допомогою якого ми будуємо.

До речі, до нас завжди можна приїхати в офіс на каву, запланувати новий проект
обговорити проект